Дата та місце народження: 03 лютого 1995 р., с.Козин, Радивилівський район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 13 березня 2023 р., поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Звання: солдат

Посада:

Підрозділ:

Обставини загибелі: загинув 13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Сімейний стан: Залишились батьки, син, сестра та брати.

Місце поховання: село Козин Дубенського району Рівненської області

Інформація про чин поховання

Нагороди: відсутні

 

 

Ви знаєте, як він життя любив

Не хочу вірити словам, його нема…

Він так красиво в цьому світі жив.

Пішов у вічність, щоб прийшла весна…

...А знаєте, ще стільки він не встиг,

І так хотів, щоб Україна розцвіла.

Він все зробив, себе він не зберіг,

І пам’ять про героїв в нас жива!...

На жаль…жахлива війна забирає життя українських героїв, які стали на захист рідної землі. Богдан захищав Україну від ворога до останнього подиху.

Йому залишиться назавжди 28. Богдан Сергійович Гордійчук народився 03 лютого 1995 року. Після навчання в Козинській школі вступив до ІТ коледжу Львівської політехніки. З 2010 по 2014 рік навчався за спеціальністю" Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки" та здобув кваліфікацію техніка електрозв'язку. Одногрупники згадували про Богдана як про "людину-позитив, завжди усміхненого і готового у всьому допомагати". Після навчання Богдан працював у Козинському відділенні нової пошти, згодом його перевели у Радивилівське відділення. Богдан був мобілізований до Збройних сил України 03 жовтня 2022 року. Богдан Гордійчук загинув 13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області. У Богдана залишився син. Невимовний біль втрати батькам, рідним та друзям. Цей біль втрати знає, розділить лише Бог.

Святе Письмо говорить: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх…».

Він загинув за кожного з нас, а пам'ять про його подвиги житиме вічно.

Вічна пам'ять тобі, герою, захиснику України!

За матеріалами Козинської центральної бібліотеки