Дата оприлюднення: 21 листопада 2018 року

"Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану та плану зонування території с. Козин, с. Гусари, с. Гай Радивилівського району Рівненської області"
Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Козинська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території с. Козин, с. Гусари, с. Гай. 
Підстава для розроблення: рішення Козинської сільської ради від 07 листопада 2018 року №568 « Про розроблення генерального плану та плану зонуваннятериторії с. Козин, с. Гусари, с. Гай Радивилівського району Рівненської області ». 
Замовник: виконавчий комітет Козинської сільської ради. 
Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування території  с. Козин, с. Гусари, с. Гай у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населених пунктів. Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Козинської сільської ради за адресою: 35523, с. Козин,  вул. Берестецька, 145
 Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - генерального плану та плану зонування с. Козин, с. Гусари, с. Гай. 
Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.