Проектно-грантова діяльність

кошти субвенції

кошти місцевого бюджету

1

Придбання техніки спеціального призначення для потреб комунального підприємства "Козинсервіс" Козинської сільської ради Радивилівського району Рівненської області

5,2

2

Капітальний ремонт будівлі Козинської дитячої школи мистецтв по вул. Берестецька, 120 в с. Козин, Радивилівського району, Рівненської області

3

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шкільна села Іващуки, Козинської сільської ради, Радивилівського району, Рівненської області

4

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Миру села Савчуки, Козинської сільської ради, Радивилівського району, Рівненської області

5

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці І. Богуна села Середнє, Козинської сільської ради, Радивилівського району, Рівненської області

6

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Зелена села Станіслави, Козинської сільської ради, Радивилівського району, Рівненської області

7

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Дубовицька села Нова Пляшева, Козинської сільської ради, Радивилівського району, Рівненської області

8

Виготовлення проектної документації "Капітальний ремонт будівлі ДНЗ "Колосочок" по вул. Шкільна, 15 в с. Козин, Радивилівського району, Рівненської області

72,6

9

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 164 по вул. Миру, вул. Весела в с. Савчуки Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

10

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 250 по вул. Лісова в с. Савчуки Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

11

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 189 по вул. Перемоги, вул. Г. Чубая в с. Березини Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

12

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 185 по вул. Г. Чубая, вул. Першотравнева в с. Березини Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

13

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від ЗТП № 284 по вул. Миру, вул. Дубинецького, вул. Вишнева в с. Дубини Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

14

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 263 по вул. Миру, вул. Вишнева в с. Дубини Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

15

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 351 по вул. Набережна, вул. Польова в с. Бригадирівка Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

16

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 139 по вул. Набережна, вул. Польова в с. Бригадирівка Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»

17

«Виготовлення проектної документації «Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП № 166 по вул. Польова, вул. Шевченка, вул. Молодіжна в с. Пасіки Радивилівського р-ну, Рівненської обл.»»