Козинська громада
Радивилівський район, Рівненська область

Регуляторна діяльність

Дата оприлюднення: 13 травня 2019 року

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта:

Рішення Козинської сільської ради “Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Козинської сільської ради”

 

Для повноцінного функціонування відділу «Центр надання адміністративних послуг» існує потреба розробки та прийняття нормативно-правових актів, регламентуючих роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг», розробки та затвердження нових документів, у тому числі Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» як регуляторного акта. Для отримання адміністративних послуг суб’єкти господарювання та населення вимушені багаторазово звертатись до різних адміністративних органів, іноді навіть у рамках отримання однієї послуги, вистоювати черги в очікуванні прийому відповідними працівниками адміністративних органів та очікувати результат надання адміністративних послуг невизначений період часу. До того ж, іноді, має місце затягування розгляду заяв, клопотань, звернень, що негативно впливає на розвиток підприємництва та сприяє формуванню в суспільстві негативного іміджу влади.

За допомогою введення в дію вищезазначеного нормативно-правового акта передбачається виконання вимог законів України “Про адміністративні послуги”, “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 “Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг” (із змінами) та встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг», суб’єктів надання адміністративних послуг, що дозволить забезпечити прозорість, швидкість та зручність процедур надання адміністративних послуг суб’єктам звернень, вдосконалення цих процедур і їх уніфікацію, запровадження єдиних стандартів роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» (віддалених робочих місць), що значно зменшуватиме часові та фізичні затрати мешканців і суб’єктів господарювання Козинської ОТГ, а також мінімізуватиме корупційні ризики під час надання адміністративних послуг. Адже, саме на боротьбу з корупцією зорієнтована робота відділу «Центр надання адміністративних послуг», враховуючи також і контроль з боку адміністраторів центру за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 13 травня 2019 року на офіційному сайті Козинської сільської ради

https://kozynska-gromada.gov.ua/ у розділі “Регуляторна політика”.

 

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього. Зауваження та пропозиції надаються до Козинської сільської ради  ради  та виконавчого комітету Козинської сільської ради за адресами:

 

- Адреса: 35523, Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Козин, вул. Берестецька, 145 (для громадян, юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: srada_kozin@ukr.net;

- за телефонами виконкому (03633) 34141.

 

Зауваження та пропозиції приймаються до 14 червня 2019 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Дата опублікування:         12.04.2019 р.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козинської сільської ради  на 2020 рік»

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Козинської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Козинської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козинської сільської ради  на 2020 рік».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, а також пільг для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку на території Козинської сільської ради.

Розробником регуляторного акта є виконавчий комітет Козинської сільської ради.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проект рішення розміщений в мережі Інтернет на офіційному сайті Козинської об'єднаної територіальної громади за адресою: http://kozynska-gromada.gov.ua/ (Розділ «Регуляторна діяльність»)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу у письмовому або електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса: 35523, Рівненська обл., Радивилівський р-н., с. Козин, вул. Берестецька, буд. 145

Електронна адреса: srada_kozin@ukr.net 

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.