Фестиваль "Україна колядує"

1 січня 2018 року у Козині відбувся фестиваль "Україна колядує". Участь у фестивалі взяли місцеві заклади культури, Козинська школа мистецтв, хори церков Свято-Покровського храму УПЦ КП села Козин на чолі з настоятелем протоієреєм Володимиром та Свято-Воскресенського храму УПЦ КП села Бригадирівка на чолі з настоятелем протоієреєм Василем, конфесії церкви Євангелістів християн баптистів та апарат Козинської сільської ради на чолі з сільським головою Юрієм Костюком. Окрім цього участь взяли гості із Радивилівської ОТГ, Крупецької ОТГ та Смизької ОТГ. Від Смизької ОТГ участь прийняв духовий оркестр села Берег, який став справжньою родзинкою фестивалю.

Колядки та щедрівки лунали кілька годин і глядачі не лише слухали, а й співали разом з виконавцями. Даний захід завершив цикл Різдвяних свят особливо святково. А погода лише сприяла цьому. Тут були справжні Різдвяні свята. Сподіваємось, що наступного року фестиваль буде не менш чудовим.

Відео деяких виступів ви можете переглянути на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook (ФОТОЗВІТ) та на каналі Youtube.