Радивилівський район, Рівненська область

Університет третього віку

Щоб допомогти людям похилого віку адаптуватися до нових умов життя, розширити простір для спілкування, зберегти фізичне і психологічне благополуччя, проживаючи у домашніх умовах, створюється проект Університету третього віку.

Університет третього віку – це проект, що має на меті збереження соціальної та інтелектуальної активності людей, що вийшли на пенсію.

Слухачами є люди похилого віку, що мають пенсійне посвідчення. В Університеті людина, яка вийшла на пенсію, має можливість отримати нові знання та вміння, продемонструвати свої знання з великого життєвого досвіду, відчути себе корисним суспільству, познайомитися з цікавими людьми.

Викладачі – волонтери, які мають відповідні знання та бажання працювати із пенсіонерами.

Ми не тільки будемо навчати, але й робитимемо життя наших студентів насиченим і цікавим.