Відбулося поховання воїна, що загинув у війні проти росії, Богдана Гордійчука

Дата: 21.03.2023 16:03

Сьогодні, 21 березня, відбувся чин похорону загиблого воїна Богдана Гордійчука. Жалобний кортеж прибув із села Батьків Радивилівської громади, де Богдан проживав останнім часом. Там останню шану загиблому віддали жителі села Батьків та представники влади Радивилівської територіальної громади – заступник міського голови Олександр Пастух, староста Немирівського старостинського округу Віталій Дідук.

У селі Козин, біля батьківського дому Богдана, віддати шану мужньому захиснику України, воїну та провести його в останню путь зібралися жителі села Козин та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі та бойові побратими, працівники Козинської сільської ради.

Нагадаємо, Гордійчук Богдан Сергійович, 1995 року народження, загинув 13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Висловлюємо співчуття сім’ї загиблого.