"З калитою потанцюємо, Андрія - пошануємо!"

Дата: 16.12.2017 20:23

Учора, 15 грудня2017 року у будинку культури села Пустоіванне відбувся святковий концерт приурочений Андрієвським вечорницям. У поєднанні із сучасними мелодіями та танцями молодь провела традиційні обряди цього вечора: гадали на майбутнє, кусали калиту та пригощали присутніх калитою та грали в ігри.. Була в гостях у молоді циганка Аза, яка погадала не лише для них, але й для присутніх у залі. Захід вийшов веселим та цікавим. Підготували свято завкулуб Синіцька Галина Василівна за допомоги Світлани Вікторівни Побережник.

Більше фото та відео на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook.