У селі Пустоіванне відбулись урочистості з нагоди передачі Шевченкової естафети

Дата: 10.03.2017 20:13

У селі Пустоіванне відбулися урочистості "Дорогами поета на Рівненщині" з нагоди передачі Шевченкової естафети від Радивилівщини - Дубенському краю.

Урочисту передачу Шевченкової естафети для делегації з Дубенського краю провели: голова районної держвної адміністраці Олег Ващук, голова районної ради Володимир Кондик, сільський голова Козинської об'єднаної територіальної громади Юрій Костюк, начальник відділу управління культури і туризму облсної Державної адміністрації Галина Ковальчук, голова Рівненської організації Національної спільки письменників України Ірина Баковецька.

У святковому концерті взяли участь вихованці Козинської школи мистецтв, учні Рудня-Почаївського НВК та ансамбль "Джерельце" БК с. Пустоіванне.

З вітальним словом виступили:

поетеса, прозаїк, голова Дубенської спілки письменників - Любов Пшенична,

поет, публіцист, краєзнавець - Михайло Пшеничний, поет, гуморист - Михайло Степанюк,

поет, прозаїк, публіцист - Євген Цимбалюк,

поет, прозаїк, журналіст - Микола Береза,

поетеса - Тетяна Собецька,

поетеса, прозаїк, художниця - Наталя Кириченко,

поет - Юрій Матвійчук,

поет, прозаїк, бард, художник, різьбяр - Микола Тимчак,

поетеса - Галина Гнатюк.

В ході привітань голова районної ради Володимир Кондик вручив подячну грамоту жителю села Пустоіванне, депутату районної ради Олександру Крапличу за цінний вклад у створенні Шевченкового Джерела.