Вітаємо з ювілеєм секретаря сільської ради Олександру Василівну Фідчук!

Дата: 20.01.2018 13:03

Сьогодні, 20 січня 2018 року свій ювілей відзначає секретар сільської ради Олександра Василівна Фідчук! Вітаємо її з цим чудовим святом.

Шановна ювілярко! Сумлінною довгорічною працею, доброзичливими стосунками з колегами в нашому колективі ви заслужили глибоку повагу. Прийміть сердечні привітання з нагоди ювілею. Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага, й підтримка, у серці – світло від людської вдячності. Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на благо рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу! Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на многая і благая літ!

Колектив Козинської сільської ради.