Сьогодні, 21 березня 2017 року, у приміщенні актового залу Козинської сільської ради відбулось засідання конкурсної комісії по відбору вакантної посди директора Козинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школ І-ІІІ ступенів-колегіум" Козинської сільської ради Рівненської області.

Конкурс проходив у вигляді відкритої презентації перспективного розвитку навчального закладу. До складу комісії було включено представників батьківського комітету та педагогічного колектуву Козинського НВК. У якості експерта було запрошено начальника відділу освіти Рівненської обласної державної адміністрації - Таргонського Григорія Миколайовича.

Як зазначив Григорій Миколайович, проведення такого конкурсу є прецендентом в Україні. Адже до цього конкурс на заміщення керівника навчального закладу і який є опорною школою в нашій державі не проводився. Даний факт не може не радувати.

У конкурсі брало участь троє претендентів: Адамський Ю.В., Веремей А.О. та Смолярчук Г.С. Згідно складної процедури голосування членами комісії було обрано переможця. Дана особа протоколом засідання конкурсної комісії була рекомендована керівництву ОТГ для призначення на посаду та уклдення контракту. Тепер очікуємо прийняття відповідного рішення.