Літо – літечко надворі.

Прощавай, - говорим школі.

 Прийшла канікул вже пора –

Дуже рада дітвора.

 

         Що може бути краще за тепле сонечко, запашну травичку, голосне щебетання пташок? Літо – час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров’я.

         З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при Рудня – Почаївському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  з 06.06.2017 почав працювати пришкільний відпочинковий табір з денним перебуванням «Романтик».

 Відкриття табору розпочалося з урочистої лінійки, де дітям  було наказано: розважатись, веселитись, гратись, відпочивати. Заборонилось: плакати, сумувати, битись. А для  того щоб  дозвілля  під час роботи пришкільного табору було приємним, веселим та спокійним, щоб порядок та дисципліна  були  супутниками, всі діти   дали клятву:  жити за власними правилами та законами, завжди бути прикладом для інших, підтримувати зразковий порядок, танцювати, розважатися, співати та все  з’їдати.  Якщо ж   клятва буде порушена всі погодились, щоб: їх назавжди позбавили грошей на морозиво; протерлися  найулюбленіші штани; зіпсувались батарейки у  телефоні; заплуталися шнурки у кросівках.

         Цілий день вихованцям не доводилось сумувати. Тут були і пісні і жарти і вернісаж малюнків на асфальті «Малюємо щастя». Екскурсія до річки.