У КЗ «Козинська дитяча школа мистецтв» відбулося свято першокласника

Дата: 08.12.2025 17:15
Кількість переглядів: 48

Фото без опису

         5 грудня в КЗ «Козинська дитяча школа мистецтв» відбулося свято першокласника приурочене Дню Святого Миколая.

         Вже традиційно напередодні Свята Миколая  у школі мистецтв проводять свято першокласника – теплу і радісну подію, яка знайомить наймолодших учнів із творчою атмосферою закладу та відкриває для них дивовижний світ мистецтва.

         Першокласники вперше продемонстрували свої таланти на великій сцені. В залі панувала тепла й радісна атмосфера, оскільки на свято завітали казкові герої – Снігова Королева, Сніговик, Ангел та Чортик. Вони дарували дітям гарний настрій та створили справжню зимову казку.

         А  наприкінці заходу до малечі прийшов сам Святий Миколай із подарунками, принісши дітям радість, щирі побажання та віру в чудеса.

         Усіх вітаємо з гарним стартом та бажаємо любити музику, розуміти її, та піклуватися  про свій інструмент. Щиро віримо, що музика, яку будуть творити юні таланти, по справжньому їх зробить щасливими дітьми!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь