Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Днем Незалежності України
Шановні мешканці громади!
Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!
Українці святкують 33-у річницю становлення нашої держави. І знову ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів. Український народ доводить усьому світу, як дорого коштує людська свобода та незалежність Батьківщини.
Кожного дня наша країна зазнає тяжких випробувань у боротьбі за незалежність. Ми пишаємося українськими воїнами, які є прикладом мужності і патріотизму, чий дух свободи ніколи не дасть приспати совість і гідність.
Памʼятаємо кожного, хто віддав життя за мирну вільну Україну, за право жити в незалежній суверенній державі.
Без сумніву, майбутнє України, її незалежність у надійних руках. Український народ та Збройні Сили України дають гідну відсіч ворогу, наближаючи перемогу.
Тож нехай наша Україна залишається такою ж сильною та незламною, рідною та незамінною! Разом переможемо!
Зі святом!
Козинський сільський голова Іван ШКОЛЯР