Перепустки на час комендантської години. Рівненська ОДА змінила тип, вигляд документу та порядок його видачі

Дата: 16.07.2024 11:23

На Рівненщині запроваджено новий Порядок виготовлення та видачі перепусток на час комендантської години.

Що змінилося?

• видані раніше перепустки втрачають свою чинність;
  • перепустки будуть видаватися не на автомобіль а на особу. Чинна вона буде лише при наявності документу, що посвідчує особу.
  • на перепустці буде відображено унікальний QR-код, при наведенні на який буде відображати актуальну інформацію (ПІБ, посада та назва організації, територія дії перепустки, а також останні 4 цифри документу, що посвідчує особу).

Документ буде видаватися для працівників підприємств, організацій, установ та підприємців, що забезпечують функціонування економіки та життєдіяльність населення Рівненської області, а також для виконання повноважень під час комендантської години.

Перепустки, видані Рівненською обласною військовою адміністрацією, діють у межах Рівненської області.

Перепустки, видані районними військовими адміністраціями, діють у межах відповідного району.

Перепустка може бути скасована у разі порушення умов комендантської години.

Для отримання перепустки на адресу електронної пошти Рівненської обласної державної адміністрації або відповідних районних державних адміністрацій подається:

КОНТАКТНІ дані Рівненської обласної військової адміністрації:

щодо реєстрації заяв: roda@rv.gov.ua (0362) 695-221695-241,

щодо видачі перепусток: (0362) 695-279695-354695-370.

КОНТАКТНІ дані Дубенської районної військової адміністрації:

dubnrda@rv.gov.ua (03656)2-40-52