Повідомлення про спекотну погоду в Україні 8-15 липня 2024 року

Дата: 08.07.2024 16:54

В зв’язку з поширенням на територію України тропічного повітря з північних районів Африки, наступного тижня очікується жарка погода, впродовж 11-15 липня у більшості областей сильна спека: максимальна температура вдень становитиме 35-38°; у південних, східних, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях місцями надзвичайна спека 40-41°, що близько до абсолютних максимумів температури зафіксованих в Україні за всю історію спостережень.
Погодні умови можуть негативно впливати на самопочуття людей, призвести до ускладнення роботи комунальних служб, енергетичних підприємств, погіршення умов життєзабезпечення населення.