ЗАХІД ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ «ДУБЕНСЬКА СИЛА»

Дата: 05.07.2024 13:43

ОСНОВНА ПРОГРАМА ЗАХОДУ «ДУБЕНСЬКА СИЛА»

14:30 - Офіційне відкриття заходу. Старт збору на підтримку ЗСУ. ЛОКАЦІЯ: головна сцена.

15.00 - Виступ рок-гурту «Моторʼролла». ЛОКАЦІЯ: головна сцена.

15.30 - Оголошення старту відкритих Ігор доброї волі серед ветеранів війни. Реконструкція лицарських боїв (клуб «Айна Бера», м. Луцьк). ЛОКАЦІЯ: «Спортивна реабілітація».

17.00 - Виступ фольк-рок-гурту «Очеретяний кіт». ЛОКАЦІЯ: головна сцена.

17.30 - Завершення Ігор доброї волі серед ветеранів війни та нагородження учасників. ЛОКАЦІЯ: головна сцена.

18.00 - Оголошення результатів збору коштів для ЗСУ. ЛОКАЦІЯ: головна сцена.

18.20 - Виступ реп-виконавця «SKOFKA». ЛОКАЦІЯ: головна сцена.

18.50 - Офіційне закриття заходу «Дубенська сила». ЛОКАЦІЯ: головна сцена.

12.00 ДО 19.00 НА ТЕРИТОРІЇ ДУБЕНСЬКОГО ЗАМКУ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ТЕМАТИЧНІ ЛОКАЦІЇ:

- «Спортивна реабілітація» допоможе ветеранам війни знайти заклад/тренера для фізичного відновлення у своєму місті.

- «Працевлаштування та можливості для бізнесу», де ми розкажемо про навчальні програми для ветеранів, грантові можливості від держави та поділимось історіями успіху наших ветеранів.

- «Дитяче містечко» із конкурсами, розвагами, майстер-класами, лицарськими боями та справжньою рятувальною технікою.

- «Фуд-корт» від місцевих виробників. Єдність, відвага й нескореність – «ДУБЕНСЬКА СИЛА» саме про це.

Приходьте підтримати наших Захисників, а класні емоції ми вам гарантуємо!

Вхід вільний.

Донат вітається