Депутатів місцевих раз запрошують до опитування

Дата: 25.06.2024 10:24

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування в рамках здійснення відповідно до статті 14 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» контрольної функції, що полягає, зокрема, в аналізі практики застосування законодавчих актів у діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підготовці та поданні відповідних висновків та рекомендацій на розгляд Верховної Ради України, проводить вивчення проблематики статусу депутатів місцевих рад.

Метою залучення є прийняття Комітетом виважених рішень щодо подальшого вдосконалення законодавства у відповідній сфері та планування своєї діяльності.

Текст опитувальника знаходиться за посиланням:       https://forms.gle/CM9KKZo5DJByFMTJA

Опитування триватиме до 01 липня 2024 року включно.