Сьогодні минає один рік з дня загибелі захисника України, воїна нашої громади, Андрія Іващука

Дата: 16.06.2024 09:12

ПАМ’ЯТАЄМО!

Сьогодні минає один рік з дня загибелі захисника України,

воїна нашої громади, Андрія Іващука.

Рік тому до нашої громади надійшла сумна та така трагічна звістка – під час боїв за захист України загинув житель села Гранівка Андрій Іващук.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, скільки б часу не минуло. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

У роковини смерті усією громадою низько схиляємо голови у скорботі та розділяємо біль втрати з рідними та близькими.

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Світла пам'ять! Царство Небесне! Низький уклін і вічна слава!