Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ».

Дата: 06.06.2024 09:17

Зазначимо
,
що робота за межами України відокремлених підрозділів ДП «Документ», що належать до сфери управління Державної міграційної служби України, розпочалася ще у 2022 році.

З огляду на соціальну значущість оформлення документів за кордоном та для підтримки наших громадян, з ініціативи МВС України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та #ДМС, роботу «Паспортних сервісів» продовжили ще на 6 місяців.

Наразі за кордоном працюють 12 центрів обслуговування громадян "Паспортний сервіс":

Польща (Варшава, Краків, Вроцлав, Гданськ)

Німеччина (Берлін, Кельн, Мюнхен)

Іспанія (Мадрид, Валенсія)

Чехія (Прага)