У Козинській школі мистецтв відбувся випускний вечір

Дата: 05.06.2024 16:48

4 червня в атмосфері витонченої музичної творчості, яскравих талантів відбувся випускний вечір Козинської дитячої школи мистецтв. Розділити радість свята із випускниками прийшло чимало людей – батьки, друзі, жителі та гості громади. Адже в цей день перегорнулася одна із найяскравіших сторінок життя учнів КДШМ. Позаду екзамени, концерти, участь в конкурсах…

Разом з радістю та святковим настроєм переплітається малесенька краплинка суму: адже кожного року школа відпускає найкращих учнів, які ще недавно були першокласниками, годинами сиділи на заняттях, бігали затишними коридорами, хвилювалися перед першим у житті виходом на сцену і щоразу з нетерпінням чекали повернення творчого виру після літніх канікул. А відсьогодні ці дорослі хлопці та дівчата вже самі впевнено крокують на сцену, виступають на численних конкурсах і підіймаються власними сходинками у світи мистецтва.

Особливим моментом свята стало вручення свідоцтв про закінчення школи мистецтв, коли вісім випускників отримали свідоцтва про позашкільну освіту.  Свої досягнення вони продемонстрували на сцені, влаштувавши з викладачами святковий концерт.

Директор закладу Світлана Мороз подякувала випускникам за плідну працю, за досягнення, старання і натхнення, батькам – за те, що всі роки були поруч, допомагали та підтримували, пройшли разом з дітьми цей важкий, але захоплюючий шлях творчості.

Мистецтво має чудову властивість робити нас кращими, чистішими та духовно багатшими. Бажаємо випускникам завжди звертатися до мистецтва і в радості, і в смутку, і для насолоди, і для втіхи. Нехай любов до прекрасного супроводжує вас сходинками дорослого життя! Залишайтеся завжди такими щирими і добрими, творчими і щасливими, цілеспрямованими і життєрадісними. Завзяття вам та впевненості в досягненні мети, успіхів і щасливої життєвої долі!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису