Вітання начальника служби у справах дітей сільської ради Тетяни Синіцької з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2024 13:16

Любі діти!
Вітаю з Міжнародним днем захисту дітей!
Сьогодні ми нагадуємо собі та всім дорослим, що діти потребують нашої уваги, любові та захисту. Нехай кожна дитина відчуває себе в безпеці, оточеною турботою та розумінням. Бажаю вам, діти, здоров’я, щасливих усмішок та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай ваше дитинство буде сповнене радістю, а кожен день приносить нові відкриття та пригоди. Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.
начальник служби у справах дітей  Тетяна СИНІЦЬКА