Козинський сільський голова Іван Школяр вручив грамоти поліцейським офіцерам громади
Дата: 29.05.2024 14:32
Кількість переглядів: 91
Учора, 28 травня, в Україні відзначався День поліцейського офіцера громади. З цієї нагоди та за досягнення вагомих
успіхів у службовій діяльності, значний особистий внесок у боротьбу зі злочинністю Козинський сільський голова Іван Школяр вручив грамоти капітанам поліції, поліцейським офіцерам громади сектору взаємодії з громадами ВП №2 Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області Назару Костіву та Сергію Мартинюку.