У Козинській громаді відбувся пам'ятний захід до Дня Героїв

Дата: 24.05.2024 12:51

Вчора, 23 травня, в приміщенні КЗ «Козинська дитяча школа мистецтв» відбувся пам’ятний захід до Дня Героїв – свято усіх, хто виборював незалежність нашої країни, і тих, хто боронить її зараз.

На захід були запрошені найрідніші тих, хто віддав свої життя за Україну: матері, батьки, дружини та діти.

У заході взяли участь Козинський сільський голова Іван Школяр, командир Радивилівського куреня Всеукраїнської громадської організації «Бойове братерство України» Михайло Казмірук, начальник відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Галина ЗВАРИЧ, заступник начальника Радивилівського відділення поліції Дубенського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області – начальник слідчого відділення Дмитро Бернадський, головний спеціаліст командування Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валентин Атрасевич, голова Радивилівської організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Каптурова.

Розпочав цей захід отець Володимир Свято-Покровського храму. Спільною молитвою вшанували пам'ять захисників та захисниць, які загинули, захищаючи Україну.

Зворушливо і проникливо звучали патріотичні пісні від викладачів Козинської дитячої школи мистецтв.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, серед яких і чимало земляків, які віддали своє життя за мир на нашій рідній землі.

Наприкінці заходу для  родичів загиблих і безвісти зниклих Героїв були вручені квіти.

Слава Героям!