Важлива інформація щодо оновлення військово-облікових даних через відділ "Центр надання адміністративних послуг" сільської ради

Дата: 15.05.2024 15:39

З 18 травня 2024 року набирає чинності Закон України № 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (далі – Закон).

Згідно із Законом, починаючи від 18 травня, актуалізувати свої військово-облікові дані зобов'язані такі категорії громадян України:

• призовники – чоловіки віком від 17 до 25 років, які отримали посвідчення про приписку;
  • військовозобов’язані – чоловіки й жінки віком від 25 до 60 років, які мають тимчасове посвідчення або військовий квиток;
  • жінки, які працюють у медичній сфері (лікарі, фармацевти, фельдшери, медсестри), та перебувають на військовому обліку.

Якщо ви оновили свої дані до 18 травня, тобто до набрання чинності законом, у будь-якому разі виникає обов’язок оновити їх ще раз, навіть якщо не відбулося жодних змін.

Як оновити військово-облікові дані.

Новим Законом передбачено кілька способів актуалізації військово-облікових даних. Громадянам, які перебувають на території України, доступні три способи:

• особистий візит до ТЦК та СП;
  • візит до ЦНАПу;
  • через електронний кабінет військовозобов’язаного.

Якщо ви обрали оновлення даних через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Козинської сільської ради, вам необхідно:

1. Прибути особисто за адресою: вул.Берестецька, 145, с.Козин.
  2. Мати з собою документ, що посвідчує особу (паспорт книжечка або ID-картка).
  3. РНОКПП (ідентифікаційний код).
  4. Телефон для підтвердження номеру та електронної пошти.

Ми працюємо для вас! Разом до перемоги!