Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Днем матері

Дата: 12.05.2024 15:43

Дорогі жінки, любі наші матері!

У ці травневі дні ми відзначаємо День матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя. Тепло маминих сердець завжди залишається з нами, зігріває у дні свят і підтримує в години випробувань.

Ваше покликання – бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей.

Низький уклін та особлива шана матерям наших воїнів-захисників, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

Дякую вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за ваші терпіння і витримку.

Усім вам, наші дорогі мами, турботливі бабусі, кохані дружини, міцного здоров’я! Поваги і підтримки від дітей, чоловіків та братів, а від Всевишнього - благословення! Зичу вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі!

Зі святом!

З повагою

Козинський сільський голова                                                           Іван ШКОЛЯР