Відбулося поховання воїна, що загинув у війні проти росії, В'ячеслава Бужанського

Дата: 23.04.2024 14:44

Сьогодні, 23 квітня, відбувся чин похорону загиблого воїна, бойового медика В'ячеслава Бужанського. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну, провести його в останню путь зібралися жителі сіл Гранівка, Козин та навколишніх сіл, близькі, родина, друзі, знайомі, бойові побратими, керівництво і працівники Козинської сільської ради. Чин поховання звершили капелан та священники ПЦУ у Свято-Покровському храмі села Козин. Поховали загиблого героя на кладовищі села Козин.

Нагадаємо, молодший сержант, Бужанський В'ячеслав Володимирович, 1996 р.н., загинув 18 квітня 2024 року,  мужньо виконавши військовий обов'язок, у бою за Україну, її свободу та незалежність, в районі населеного пункту Веселе Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї загиблого.