Відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 08.04.2024 09:30

У середу, 17 квітня 2024 року, відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради.

Початок роботи - 11:00 година дня.

Порядок денний:

1. Про припинення Ново-Пляшевської гімназії Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області шляхом приєднання до Рудня-Почаївського ліцею Козинської  сільської ради Дубенського району Рівненської області.

2. Про реорганізацію Ново-Пляшевського ЗДО  «Сонечко» Козинської  сільської ради Дубенського району Рівненської області шляхом перетворення у дошкільний структурний підрозділ Рудня–Почаївського ліцею Козинської  сільської ради Дубенського району Рівненської області.

3. Про створення комунального закладу «Центр культурних послуг» Козинської  сільської ради Дубенського району Рівненської області.

4. Про затвердження Положення  про  проведення конкурсу призначення на посаду директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області та Типової форми контракту з директором  комунального закладу «Центр культурних послуг» Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

5. Про внесення змін до  рішень сесії сільської ради від 12.12.2023 № 819 «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Козинської  сільської ради Дубенського району Рівненської області у 2024 році» та від 12.12.2023 № 820 « Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області у 2024 році».

6. Про затвердження Програми оздоровлення  та відпочинку дітей на 2024-2027 роки.

7. Про перейменування вулиці Свободи в селі Козин Дубенського району Рівненської області.

8. Про виділення одноразової грошової допомоги на поховання Плевако Ярослава Олександровича та Лукащука Михайла Вікторовича.

9. Про  схвалення  проєктів договорів про співробітництво територіальних громад.

10. Про дострокове припинення повноважень депутата Козинської сільської ради восьмого скликання Івана ЯКИМОВИЧА.

11. Земельні питання.