“Мирна школа” запрошує підлітків, віком від 13 до 17 років, на онлайн-курс “Як бути сильним”

Дата: 03.04.2024 09:36

“Мирна школа" від ГО "Інститут миру і порозуміння" запрошує підлітків, віком від 13 до 17 років, на онлайн-курс “Як бути сильним”.

Цей курс для тих, хто хоче дізнатись про дієві способи подолання життєвих викликів в умовах війни.

✨На курсі ти навчишся:
🌱 розвивати свою психологічну стійкість
💆 бути більш гнучким до негативних ситуацій
🌍 будувати власні емоційні кордони
🔄працювати з самооцінкою

👩‍🏫Авторки курсу:
Тетяна Давидовська – сімейна психологиня та психотерапевтка з досвідом роботи понад 20 років. Регіональна координаторка проєкту “Мирна школа”, супервізорка, співзасновниця проєкту СвіТИ, тренерка проєкту “Єднання заради дії”.

Вікторія Калязіна – медіаторка, фасилітаторка діалогів, допомагає вирішувати конфлікти з 2007 року, тренерка проєкту “Мирна школа”.

Експертки допоможуть тобі сформувати навички саморегуляції у подоланні стресу, отримати інструменти для посилення внутрішньої впевненості та навчитись позитивно мислити.

📅 Відбір учасників в першу групу закривається 5 квітня в 00:00!

🚀Старт курсу: 9 квітня
🏡 Формат: відео, теоретичні матеріали та тести на платформі “Мирна школа”. Також курс передбачає 8 практичних зустрічей в Zoom для відібраних учасників.
🙏️️Розклад курсу:
вівторок-четвер з 16:00 до 17:00
субота з 12:00 до 13:00

👥 Відбір учасників буде відбуватись на основі заповненої гугл-форми, тож заповнюйте уважно: https://forms.gle/TJWcMRo1yrvMr3MX6

*“Мирна школа” отримала статус успішно завершеного експерименту всеукраїнського рівня відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1177 від 27.12.2022.

Проєкт підтримується урядом Німеччини, через спільний внесок Програмного офісу forumZFD в Україні (Forum Civil Peace Service - Ukraine) та Громадянської служби миру Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та реалізується ГО "Інститут миру і порозуміння" (ІМіП) у співпраці з Інститут модернізації змісту освіти МОН та Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи.