Відбулося прощання із загиблим воїном Іваном Якимовичем

Дата: 28.03.2024 16:22

Сьогодні, 28 березня, відбувся чин похорону загиблого воїна, депутата Козинської сільської ради Івана Якимовича. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну, провести його в останню путь зібралися жителі сіл Зарічне, Козин та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі, бойові побратими, керівництво і працівники Козинської сільської ради. Чин поховання звершили капелани та священники ПЦУ у Свято-Покровському храмі села Козин. Поховали загиблого героя на кладовищі села Козин.

Нагадаємо, Якимович Іван Олександрович, 1994 р.н., загинув 22 березня 2024 року,  виконуючи бойове завдання за призначенням, під час авіаційного удару збройних сил російської федерації в районі населеного пункту Харківської області.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї загиблого.