Дата: 25.03.2024 12:36

У Козинському ліцеї відбулася зустріч учнів 5 - 11 класів з інспектором ювенальної превенції СВГ ЗП 2 Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області, лейтенантом поліції Гладуном Олександром Сергійовичем.

У рамках зустрічі Олександр Сергійович провів зі здобувачами освіти профілактичну бесіду на актуальні теми: запобігання вчиненню дітьми чи відносно них адміністративних або кримінальних правопорушень, запобігання вживанню шкідливих речовин, перебування дітей на вулицях села у пізній час доби, правила і безпека дорожнього руху, перебування в соціальних мережах на сайтах, що можуть заподіяти психологічну та іншу шкоду здоров'ю, правила поведінки на уроці, у школі та за її межами. Офіцер поліції наголосив на проявах сучасних негативних суспільних явищах — булінг, фішинг, газлайтинг та розповів про методи захисту. Довірлива атмосфера під час спілкування сприяла вільному висловлюванню думок учнями та обговоренню різних питань.

Організація бесід і зустрічей з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у закладах освіти, це дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки.