Сьогодні минає один рік з дня загибелі захисника України, воїна нашої громади, Володимира Тішакова

Дата: 20.03.2024 09:26

ПАМ’ЯТАЄМО!

Сьогодні минає один рік з дня загибелі захисника України,

воїна нашої громади, Володимира Тішакова.

Рік тому до нашої громади надійшла сумна трагічна звістка – під час боїв за захист України загинув житель села Савчуки Володимир Тішаков.

Важко було повірити в дійсність тієї новини, адже лише два місяці перед тим відбувся похорон його старшого брата — Максима. Неможливо знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, скільки б часу не минуло. Та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

У роковини смерті схиляємо голови перед пам`яттю справжнього Героя. Вшануймо сьогодні світлу пам'ять про загиблого Героя хвилиною мовчання та згадаймо його душу у молитві.

Світла пам'ять! Царство Небесне! Низький уклін і вічна слава!