Козинська громада підписала Меморандум про співпрацю і межах реалізації проєкту “Активна молодь - сильна громада”

Дата: 13.03.2024 12:23

Меморандум про співробітництво 11 березня підписали голова Козинської громади Іван Школяр і Віталій Світлик, голова громадської організації “Центр політичних студій”. Документ затверджений у межах реалізації проєкту “Активна молодь - сильна громада”, що впроваджується ЦПС за підтримки Проєкту  USAID “ГОВЕРЛА”.

Як повідомила експертка проєкту Марія Орлова, предметом Меморандуму є розвиток співробітництва між громадою і “Центром політичних студій” у впровадженні молодіжної політики на рівні громади, із безпосереднім залученням місцевої молоді та внутрішньо переміщених молодих людей.

Згідно з документом, Козинська громада забезпечить участь молоді у заходах проєкту (презентаціях, навчаннях, таборуваннях та форумах), сприятиме поширенню інформації про діяльність та заходи у рамках проєкту, забезпечить приміщення для зборів Молодіжної ради, а також сприятиме в розробці та прийнятті місцевого нормативно-правового акту для покращення діяльності Молодіжної ради. Зі свого боку, команда експертів проєкту  забезпечить фаховий супровід громади у заходах проєкту, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для матеріальної підтримки молодіжних рад.

“Підписання цього Меморандуму важливе для нашої громади, оскільки питання взаємодії сільської ради та молоді громади є надзвичайно актуальним. Завдяки реалізації цього проєкту у нашій громаді буде створена молодіжна рада, яка стане своєрідним поштовхом та місцем для розвитку молоді”, — зазначив Іван Школяр.

Експертка проєкту Марія Орлова повідомила, що метою проєкту є створення активних та впливових молодіжних рад у 30 громадах-партнерках, зокрема в Козинській, підвищення рівня практичних знань і навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень.

Під час зустрічі Віталій Світлик спільно з Марією Орловою також представили заплановану проєктну діяльність, розповіли про подальші кроки й напрямки співпраці, презентували календарний план заходів, розповіли про те, що чекатиме на учасників і учасниць серії заходів під егідою Школи молодіжних рад, яка стартує незабаром.

Нагадаємо, що Козинська громада бере участь у проєкті “Активна молодь - сильна громада” з березня цього року. Учасницями проєкту також є Локачинська, Литовезька, Боратинська, Шацька, Любешівська, Зимнівська, Ратнівська, Вишнівська, Нововолинська, Доросинівська громади з Волині; Березнівська, Клесівська, Білокриницька, Рокитнівська, Бабинська, Радивилівська, Козинська, Костопільська, Здовбицька, Сарненська громади з Рівненщини; Саф'янівська, Арцизька, Кодимська, Нерубайська, Доброславська, Красносільська, Білгород-Дністровська, Визирська, Болградська, Розквітівська громади з Одещини.

Ця публікація створена ГО «Центр політичних студій» в рамках проєкту «Активна молодь – сильна громада» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.