В Козинському ліцеї проведено безпекові навчальні заняття для учасників освітнього процесу.

Дата: 12.03.2024 09:25

В Козинському ліцеї Козинської сільської ради Дубенського району фахівцем Здолбунівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Оленою Лукащук проведені безпекові навчальні заняття для учасників освітнього процесу.

Під час занять учні опанували навички реагування на небезпечні ситуації, включаючи правила евакуації та перебування в протирадіаційному укритті, наявному в закладі. Слухачам була надана інформація щодо необхідного вмісту «тривожної валізи», розглянутий алгоритм особливостей надання першої домедичної допомоги при різних видах травм.

Учасники навчання ознайомилися з можливими загрозами, пов'язаними з вибухонебезпечними предметами та порядком дій у разі виявлення підозрілих предметів. Особливу увагу звернуто на необхідність дотримання правил пожежної безпеки та заборону спалювання сухостою.

Навчання проведене з використанням інтерактивних презентацій, навчальних відеороликів та кейс-методів, що дозволяє наблизити навчальний процес до реальної практичної діяльності всіх учасників освітнього процесу у надзвичайних ситуаціях.