В Рудня-Почаївському ліцеї правоохоронці провели профілактичну роботу зі здобувачами освіти закладу
Дата: 01.03.2024 12:35
Кількість переглядів: 69
Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в Рудня-Почаївському ліцеї. Тому в рамках місячника "Закон і підліток" поліцейський офіцер громади Мартинюк Сергій Віталійович та інспектор ювенальної превенції Гладун Олександр Сергійович провели профілактичну роботу зі здобувачами освіти закладу. Правоохоронці ще раз нагадали про те, що таке "булінг", які його види існують, та про методи протидії йому. Також розповіли про шкідливі звички та їх негативний вплив на здоров'я, наголосили на недопущенню поширення та вживання наркотичних засобів та психотропних речовин.