Відбувся І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Дата: 01.03.2024 09:20

Цьогоріч  І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої освіти Козинської сільської ради проходив в онлайн- форматі.

Конкурс проведений з метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською молоддю спадщини Тараса Григоровича Шевченка; долучення юного покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності; виявлення та підтримки талановитої молоді; популяризації художнього слова.

У заході взяли участь 9 юних шанувальників шевченкового слова із 3 закладів загальної середньої освіти. Варто відзначити високий художній рівень виконання та актуальність обраного твору учасниками конкурсу. Члени журі акцентували увагу на майстерності виконання, оригінальності, артистичності, культурі виконавської і сценічної майстерності (голос, дикція, жести), а також на відповідності репертуару віку читця. За рішенням журі визначено переможця, який братиме участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

Анна Сова, учениця Козинського ліцею,

Пукас Дарина, учениця Козинського ліцею,

Драган Анастасія, учениця Козинського ліцею,

Карпінська Анна, учениця Рудня-Почаївського ліцею,

Краплич Володимир, учень Рудня-Почаївського ліцею,

Пасєка Олександра, учениця Козинського ліцею,

Філіпюк Наталія, учениця Козинського ліцею,

Долюк Оксана, учениця Ново-Пляшевської гімназії,

Вижицький Михайло, Світозенський В’ячеслав, Гудзікевич Анастасія, учні Ново-Пляшевської гімназії.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам закладів освіти, вчителям, які підготували конкурсантів!

Відео декламування творів доступні для перегляду на каналі ютуб нашої громади