У Козинській громаді пройшов ІІ етап змагань «Пліч-опліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 26.02.2024 11:07

Змагання «Пліч-о-пліч» – це не просто боротьба за звання найкращих, це єднання активної спортивної спільноти для розвитку здорового та фізично розвиненого покоління. Це чудова можливість для кожного учасника – відчути себе чемпіоном!

В рамках цього проєкту, що реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, протягом 16 і 21 лютого на базі Козинського ліцею відбувся II етап змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” з волейболу, баскетболу, черліденгу та футзалу, де молодь мала змогу продемонструвати свої спортивні навички, згуртованість й стратегічне мислення.

Змагання відбулися між командами Козинського ліцею та Рудня-Почаївського ліцею. У ході змагань емоції вирували, учасники наполегливо виборювали перемогу.

За підсумками змагань з волейболу серед юнаків та дівчат І місце здобули команди Козинського ліцею. Діти проявили спортивний дух, завзятість та наполегливість! Присутні та учасники отримали масу задоволення від змагань!

У змаганнях з черліденгу взяло участь також 2 команди: Козинський ліцей та Рудня-Почаївський ліцей. Перемогу здобула команда Козинського ліцею, яка братиме участь у ІІІ етапі.

За підсумками змагань з баскетболу перемогла команда Рудня-Почаївського ліцею. Баскетбольний турнір пройшов у цікавій та напруженій боротьбі, учасники команд показали гарну гру, отримали масу вражень і емоцій, а найголовніше – ігрову практику із даного виду спорту.

Свою відмінну майстерність та волю до перемоги показали  юнаки під час змагань з футзалу. Хлопці продемонстрували не лише свою фізичну підготовку, але й силу командного духу. За підсумками проведених ігор перемогла команда Козинського ліцею які будуть представляти громаду на наступному етапі змагань.

Вітаємо юних спортсменів з перемогами, бажаємо гарних спортивних успіхів у подальших змаганнях.

Дякуємо всім спортсменам за активну участь у спортивно-масовому заході “Пліч-о-пліч”!

Дякуємо тренерам за підготовку учасників до змагань!

Спорт єднає, спорт загартовує, спорт — це сильна нація!

Разом до Перемоги!