Захисник із Козинської громади отримав почесні відзнаки

Дата: 13.02.2024 16:23

Про вручення нагород повідомили рідні 21-річного жителя села Гранівка Бужанського Віталія Володимировича.

Віталія Бужанського було відзначено відомчою заохочувальною відзнакою — нагрудним знаком «За доблесну службу». Наказ підписав 14 серпня 2023 року командувач Національної гвардії України Олександр Півненко.

Крім того, захисник був нагороджений Почесним нагрудним знаком від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Золотий хрест”.  Наказ про відзначення “Золотим хрестом” Віталія Бужанського Валерій Залужний підписав 15 серпня 2023 року.

Довідково: “Золотим хрестом” нагороджують військових рядового та сержантського складу Збройних Сил України за сумлінне та успішне виконання бойових завдань, за високі показники бойової підготовки. Цією нагородою відзначають людей, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні.

Вітаємо із заслуженими нагородами нашого воїна! Нехай його відвага та сталевий дух стануть прикладом для наслідування! Дякуємо за захист! Слава Україні! Героям Слава!!!