Захисника із Козинської громади відзначили почесним нагрудним знаком від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Золотий хрест”.

Дата: 05.01.2024 09:57

Першими про вручення нагороди повідомили його рідні у соцмережі Facebook. Нагороду отримав 24-річний житель села Іващуки Юрій Ігорович Іващук.

Підрозділ, у якому служить захисник, фактично перебуває безпосередньо біля передових ворожих позицій. Наказ про відзначення “Золотим хрестом” Юрія Іващука Валерій Залужний підписав 29 листопада 2023 року.

“Золотим хрестом” нагороджують військових рядового та сержантського складу Збройних Сил України за сумлінне та успішне виконання бойових завдань, за високі показники бойової підготовки. Крім того, цією нагородою відзначають людей, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні.

Вітаємо із заслуженою нагородою нашого воїна! Нехай його відвага та сталевий дух стануть прикладом для наслідування! Дякуємо за захист! Слава Україні! Героям Слава!!!