У Козинській територіальній громаді відзначили призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

Дата: 04.01.2024 15:09

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету в світі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Тож, кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

Напередодні Нового року у Козинській громаді привітали призерів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Голова Козинської громади, Іван Школяр, вручив усім переможцям грошові премії та організував екскурсійну поїздку у місто Львів.

Переможці  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Міжнародних, Всеукраїнських мовно-літературних та мистецьких конкурсів:

1. Дудій Максим – учень 10 класу Козинського ліцею (вчитель Ящук О.Ф.);

2. Пасєка Олександра – учениця Козинського ліцею (вчитель Ковальчук О.М.);

3. Степановська Іванна – учениця Козинського ліцею (вчитель Шпачинська І.О.);

4. Ніколайчук Христина – учениця Козинського ліцею (вчителі Іващук Т.Л., Гусарук Н.Є., Кульбацька О.Ф.);

5. Сова Анна – учениця Козинського ліцею (вчитель Сова С.С.);

6. Правник Олександра – учениця Козинського ліцею (вчитель Савчук В.Г.);

7. Ковальчук Єва – учениця Козинського ліцею (вчитель Левандовська К.В.);

8. Рослюк Юлія – учениця Козинського ліцею (вчитель Щербатюк Г.Г.);

9. Пукас Дарина – учениця Козинського ліцею (вчитель Місюрка Л.А.);

10. Завадський Любомир – учень Рудня-Почаївський ліцей (вчителі Дженджелюк М.В., Лінник В.М, Гойда Н.Г., Грановська О.М.);

11. Карпюк Остап – учень Рудня-Почаївського ліцею (вчителі Дженджелюк М.В., Лінник В.М., Гойда Н.Г., Квецко О.Я.);

12. Білик Павло – учень Рудня-Почаївського ліцею (вчитель Дженджелюк М.В.);

13. Карпінська Анна – учениця Рудня-Почаївського ліцею (вчитель Хільніцька В.В.);

14. Кос Михайло – учень Рудня-Почаївського ліцею (вчитель Квецко О.Я.).

Виховати такі якості особистості, як наполегливість, жага до знань, уміння сконцентруватися та допомогти здібним учням піднятися на вершину слави, неможливі без постійної допомоги й підтримки справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів.

Тож щиро дякуємо учителям-наставникам та керівникам за плідну та результативну працю в ім’я розбудови європейської освіти нашої держави.

Вітаємо учнів та педагогів Козинської територіальної громади з успішними результатами плідної праці. Зичимо вдалих стартів, особистих перемог, нових і результативних здобутків, натхнення та успіхів!