Вчителі початкових класів Козинської громади взяли участь у навчальному тренінгу

Дата: 29.12.2023 16:46

28 грудня вчителі початкових класів Козинської громади взяли участь у навчальному тренінгу в межах реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» в рамках підтримки відновлення освіти України the LEGO Foundation на базі Вербського ліцею Вербської громади.

Програма тренінгу охоплювала питання: «Педагогічні стратегії НУШ», «Діяльнісний підхід в освіті», «Характеристики діяльнісного підходу» «Освітні розриви і втрати», «Сутність та складові поняття «благополуччя» дитини», «Проєктне навчання», «Агентність дитини».