До відома орендарів водних об’єктів: 10 січня 2024 року - останній термін подання звіту 1А-аквакультура

Дата: 28.12.2023 12:55

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Рівненській області нагадує, що суб’єкти господарювання, які орендують водні об’єкти для рибогосподарських потреб на території Козинської громади, зобов’язані подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури до 10 січня наступного за звітним роком за формою № 1 А-аквакультура (річна)  (частина друга статті 5 Закону України «Про аквакультуру»).

Звітність має містити інформацію про обсяги вселення, вирощування та вилову риби.

Форма річної звітності з виробництва продукції аквакультури № 1 А-аквакультура (річна) та інструкція з її заповнення затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 вересня 2023 року № 1655 «Про затвердження форми звітності у сфері аквакультури та інструкції щодо її заповнення», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01 грудня 2023 року за № 2090/41146.

Звіт 1 А-аквакультура (річна) необхідно подати до Рівненського рибоохоронного патруля за адресою: вул.Чорновола, 86, м.Рівне, 33015 або на e-mail: rv.rp@darg.gov.ua до 10 січня 2024 року.