Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Різдвом Христовим та Новим Роком

Дата: 25.12.2023 08:17

Шановні жителі та гості Козинської громади!

Дозвольте привітати від себе особисто, від імені виконавчого комітету Козинської сільської ради і депутатського корпусу з величним святом Різдва Христового та прийдешнім Новим 2024 роком!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

Хочу подякувати всім, хто не залишився осторонь, хто долучився до справи розвитку Козинської територіальної громади. Тим, хто не лишився осторонь потреб наших військових та допомагав не лише фінансово, а й іншими способами: працею, продуктами харчування, предметами гігієни. Як дорослі, так і діти долучалися до збору коштів, плетіння сіток, підняття морального духу військовослужбовців.

Нехай в новому році об’єднаються всі добрі починання і звершення заради майбуття нашої громади та України.

У передноворічний час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найдорожчими, дарувати їм свою любов і піклування. Звідусіль з’їжджаються до затишних домівок рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і  буде завжди, поки живуть у серці почуття великої родини, любов до ближнього, єднання і злагоди.

Проте не всім вдасться цьогоріч відвідати рідну домівку. Хтось був змушений виїхати з неї за межі України, хтось втратив рідну домівку, розташовану в зоні активних бойових дій. Десятки жителів нашої громади зустрінуть ці дні, боронячи українську державу. Тринадцять мужніх синів нашої громади та двоє вихідців з її терен зустрінуть це свято у вічному небутті.

Не ми розпочали війну, але, переконаний, ми її закінчимо. Вірю, що це Різдво останнє з присмаком сліз і в 2024 році настане очікувана Перемога. Молимося до Ісуса з проханням дарувати нашим воїнам мужність та зберігати їхнє здоров’я. Нехай Спаситель та Матінка Божа особисто оберігають кожного чоловіка-захисника та кожну жінку-захисницю. Ми вклоняємося вашій витримці і героїзму.

У цей світлий день народження  Христа хочу побажати усім жителям та гостям Козинської громади  Божого благословення, єдності, здоров’я,  віри у світле майбутнє, здійснення мрій! Нехай прийдешні свята сповнять наші серця радістю, новою надією та принесуть в Україну  мир та спокій, Різдвяна зірка допоможе у виконанні всіх заповітних бажань, а у ваших домівках завжди панують затишок, щастя і любов.

Веселих різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

Христос Народився! Славімо Його!

З повагою та вірою в світле майбутнє,

сільський голова                                                                                               Іван ШКОЛЯР