Дата: 21.12.2023 12:47

Дошкільний підрозділ Рудня-Почаївського ліцею села Пустоіванне відсвяткував десятирічний ювілей.  Працівники та вихованці дошкільного підрозділу святкували ювілей у колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, а також ті, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, перші випускники й вихованці садочку, батьківський колектив. Серед почесних гостей – сільський голова Іван Вячеславович Школяр, який вручив сертифікат на суму 40000 гривень для  придбання меблів.

З вітальним словом перед присутніми виступили начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Мар’яна Володимирівна Вижицька та Валентина Василівна Процик, які були ініціаторами відкриття дитсадка.

Щирі слова привітання лунали від місцевого підприємця (а на момент відкриття дитсадка – депутата  Радивилівської районної ради) Олександра Петровича Краплича та його дружини Олени Миколаївни Краплич, чинних депутатів та представників батьків Володимира Васильовича Поліщука,  Миколи Миколайовича Гончарова, старости Пустоіваннівського старостинського округу Віталія Олексійовича Поповича,  приватного підприємця Михайла Степановича Стрика та Юлії Валеріївни Стрик, які подякували колективу за душевну атмосферу та  вручили подарунки. Від представників агрофірми «Трипілля» агрохолдингу VITAGRO  Людмили Миколаївни Титарчук та Василя Івановича Олійника діти отримали солодощі.

Також з вітальним словом виступив настоятель Свято-Іовського храму села Пустоіванне отець Михайло.

Щиро дякуємо усім присутнім: дітям, батькам, гостям , колегам за щирі привітання, хороші побажання і дружню та теплу атмосферу.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, виховувати, піклуватися про майбутнє покоління нашої країни  у такий нелегкий час!