Дата: 18.12.2023 16:39

Обмін досвідом – шлях до удосконалення

У закладах освіти Козинської громади відбувся обмін досвідом шкільної професійної спільноти вчителів. Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми та колегами, незважаючи на настрій та життєві події.

Цю форму методичної роботи у громаді започатковано вперше. Вона  сприяє підвищенню якості освіти, розширює методичні можливості та сприяє створенню сприятливого середовища для професійного зростання педагогів.    Вдосконалення професійної компетентності вчителів закладів загальної середньої освіти Козинської громади щодо модернізації методів, засобів, форм організації освітнього процесу, сприяння обміну досвідом між педагогами, підвищення мотивації до саморозвитку та професійного зростання – такою була мета взаємообміну, який відбувся протягом 13 та 14 грудня на базі
Козинського ліцею, Рудня-Почаївського ліцею та Ново-Пляшевської гімназії.

У взаємообміні взяли участь вчителі Козинського ліцею: Ірина Фесюк, Олена Кульбацька, Микола Смолярчук, Галина Павлова, Наталія Сова, Оксана Ящук, Віта Гуцманюк, Тамара Найчук; вчителі Рудня – Почаївського ліцею Микола Дженджелюк, Інна Роман, Наталія Гусарук, Ольга Легконець; вчителі Ново – Пляшевської гімназії Ольга Хаєцька, Світлана Бусь, які охоче поділились своїм педагогічним досвідом, досягненнями та надихнули колег до подальших творчих звершень.

Кожен педагог отримав позитивні та емоційно-насичені враження від проведеного обміну досвідом.

Життєвий досвід, робота над собою та своєю працею створюють підґрунтя цікаво проведеного уроку та заклади освіти Козинської громади завжди відкриті для плідної співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві.
Більше фото на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук