Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Днем працівників органів реєстрації актів цивільного стану

Дата: 18.12.2023 12:08

Щорічно 18 грудня професійне свято відзначають працівники органів реєстрації актів цивільного стану.

У цей день хочемо привітати всіх фахівців, що забезпечують роботу цього всім необхідного державного органу.

Функції РАЦСів – перебувати в гущі подій людських доль, і це зовсім не просто.

Емоційні та важливі події життя українців так чи інакше пов'язані з наданням послуг з реєстрації актів цивільного стану: зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, усиновлення та ін. Працівники відділів РАЦС не тільки юристи, а й психологи, які повинні вміти вислухати, поспівчувати і допомогти.

Люди, які працюють в органах РАЦС – це кваліфіковані співробітники, які з душею ставляться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю  приймають громадян.

Гарного Вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі, і поза нею! Творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів. Хай не вичерпується ваша віра у щедрість людської душі, хай вас завжди супроводжує милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Зі святом!

З повагою

сільський голова                                                            Іван ШКОЛЯР