Вихованці спортивного клубу кіокушинрю карате «Добривода» серед переможців Чемпіонату Києва з Кіокушин карате «Open Monolit Cup 2023»

Дата: 08.12.2023 10:57

3 грудня у місті Буча Київської області  пройшов Чемпіонат Києва з Кіокушин карате «Open Monolit Cup 2023». Організатором виступив  засновник Школи карате м. Київ, СК «Моноліт Віктор Нгуен.

В Академії спорту зібралося біля 450 учасників, щоб поборотися за першість.

Вихованці спортивного клубу кіокушинрю карате «Добривода» Дубовський Максим та  Гавришок Олександр гідно представили не лише Козинську громаду, а й Рівненщину загалом.

Зокрема, в категорії 12-13 років та вазі до 45 кг Олександр Гавришок здобув І місце, а Максим Дубовський ІІ місце.

До слова, днем раніше, 2 грудня, юні спортсмени змагалися у місті Корець, де відбувся уже щорічний Відкритий кубок Korets Open Cup з кіокушинкайкан карате. Захід зібрав понад 170 учасників з Корця, Звягеля, Бродів, Славути, Луцька та Рівного. На цих змаганнях хлопці виступили з рівнозначним показником та здобули в аналогічній категорії почесні ІІІ місця.

На досягнутому хлопці не зупиняються та вже готуються до змагань у місті Тернопіль, що відбудуться 16 грудня 2023 року.

Вітаємо наших юних спортсменів та їхнього тренера із чудовим досягненням та бажаємо нових перемог!