В Козинській територіальній громаді відбувся День дублера

Дата: 08.12.2023 09:00

7 грудня професійне свято відзначають працівники органів місцевого самоврядування. Цього дня в Козинській територіальній громаді відбувся День дублера, під час якого старшокласники закладів загальної середньої освіти змогли відчути себе в ролі працівників сільської ради.

День розпочався з привітання, представлення дублерів, які попередньо були визначені методом жеребкування, та розподілу обовʼязків згідно з посадами.

Протягом дня діти ознайомилися із специфікою роботи кожної з дубльованих посад органу місцевого самоврядування.

На завершення дня усі зібралися в актовій залі для діалогу з сільським головою, обговорення питань, які порушувала учнівська молодь, та внесення пропозицій молодого покоління щодо розвитку нашої громади.

Усі учасники заходу були приємно вражені, отримали корисний досвід та позитивні емоції