Дата: 07.12.2023 14:34

До Дня Святого Миколая у Козинській громаді підготували привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов’язку. Це надзвичайна ініціатива, яка висвітлює підтримку для сімей, які втратили своїх захисників.

6 грудня дітей запросили до резиденції Святого Миколая, яка розташована в приміщенні Козинської центральної бібліотеки. Працівники бібліотек підготували різні конкурси, майстер-класи, аквагрм, ігри, колядки та  солодощі. Це чудово, що була змога принести позитивні, хороші емоції і підняти дітям настрій.

Діти отримали не лише подарунки, але й теплі слова вдячності та підтримки. Це було вражаюче проявлення людяності та розуміння важливості пам'яті героїв. Подарунки були відібрані, враховуючи індивідуальні інтереси та потреби кожної дитини.

Щира вдячність всім, хто приймав участь у благодійній справі. Ця ініціатива не лише надала допомогу, але й дала зрозуміти, наскільки важливо підтримувати одне одного в важкі моменти.

Кожен із нас, з українців, всіх, хто нині боронить Україну у війську і цивільні люди — кожен день ми робимо пожертви для того, аби наблизити перемогу. І Святий Миколай у цьому випадку є символічним.