Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 09:18

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування: попередні сільські голови, депутати, члени виконавчого комітету! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято властивого українцям способу суспільного життя, в основі якого — самовпорядковане суспільство. Це давня слов`янська і староруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють вибраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями. Лише така влада і є дійсно народною — владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і на користь суспільства.

Сьогодні ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України. На нашу святу українську землю напали російські окупанти. Адміністративні приміщення органів місцевої влади перетворилися на волонтерські центри. Працівники не лише виконують свої професійні обов’язки, а й допомагають фронту та вимушеним переселенцям.

Дякую усім представникам місцевого самоврядування нашої громади. Ви показуєте приклад, як має діяти справжня українська місцева влада.
Дякую усім жителям Козинської громади – ви найкраща українська самоврядна громада.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай цей день об’єднає у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Бажаю, аби цей урочистий день додав усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Здоров’я, Божого благословення та миру нам після перемоги над московським злом.

З повагою,

сільський голова                                                                                         Іван ШКОЛЯР